..
Anamenü
Film
İstatistik

Toplam online: 1
Misafir: 1
Kayıtlı Kullanıcı: 0Son Üyemiz

engin06
Anasayfa » 2010 » Eylül » 15
Tür Dram, Gerilim
Yönetmen Tom Tykwer
Senaryo Andrew Birkin, Bernd Eichinger, Tom Tykwer
Film Süresi 147 Dk
Yapım Yılı 2006
Imdb Puan  
     Grenouille’in annesi şehrin balık pazarının bulunduğu mahallede doğum yapmaktadır. Bu istenmeyen çocuğu çevresinden saklamaya çalışmaktadır. Fakat yeni doğan bebek çıkardığı inanılmaz gürültü sayesinde çevreden yetişenler tarafından annesinin gazabından kurtulur fakat annesi çocuğunu öldürmeye çalıştığı için idam edilecektir. Grenouille hayatının ilk yıllarını Madame Gaillard’ın yetimhanesinde geçirir. Diğer çocuklar onda bir gariplik olduğunun farkındadılar. Altı yaşına geldiğinde küçük çocuk hala konuşamamaktadır fakat kokular hakkındaki inanılmaz yeteneği ortaya çıkmaya başlamıştır. 13 yaşına geldiğinde Madame Gaillard 10 franka Grenouille’I Grimal’a satar. Grimal bir deri işleme atölyesi işletmektedir. Yaşam şartları cehennemden beter, pis kokulu nitratlar,kokuşmuş postlar içinde geçmektedir fakat bu ortamda hayatta kalmayı başarıp genç bir adam olmuştur. Paris’e ilk gittiğinde havada hiç tanımadığı yabancı kokuları keşfeder genç adam… Ve bu kokular onu hiç sahip olmadığı olamayacağı hayallerine sürükler… istemeden de olsa bir genç kadının ölümüne sebep olur…

DOWNLOAD

Kategori: Film | Görüntüleme: 972 | Yazar: Prenses | Tarih: 15/09/2010 | Yorumlar (1)

DOWNLOAD

Tür Komedi
Yönetmen Hakan Algül
Senaryo Ata Demirer
Film Süresi 104 Dk
Yapım Yılı 2010
Reyting  
     Hüseyin, Trakya’nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. İki büyük aşkı klarnet çalmak ve Müjgan ile hayatı mutlu devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır. İstanbul’a gelen Hüseyin’e önce klarneti, sonra da şarkıcı Firuzan destek olacaktır. İstanbul’un gece klüplerinde fırtına gibi esen Firuzan’ın hayatı rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin’le tanışınca hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır.
Kategori: Film | Görüntüleme: 842 | Yazar: Prenses | Tarih: 15/09/2010 | Yorumlar (0)

Tür Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Yönetmen Paul W.S. Anderson
Senaryo Paul W.S. Anderson
Film Süresi 97 Dk
Yapım Yılı 2010
Reyting  
     Dünya virüsün etkilerinden sarsılıp insanlar zombiye dönüşürken, Alice (Milla Jovovich) sağ kalanları bulup onları kurtarma macerasına devam ediyor. Umbrella Corporation ile olan savaşı yeni boyutlar kazanır. Fakat Alice beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alır. Arkadaşıyla yeni bir yol bulular; bu yol onları zombilerden uzak Los Angeles'daki bir sığınağa götürür. Ancak, şehre vardıklarında şehir binlerce zombi onları beklemektedir. Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru adım atmaktadır.

DOWNLOAD

Kategori: Film | Görüntüleme: 2330 | Yazar: Prenses | Tarih: 14/09/2010 | Yorumlar (5)

Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Arama
Dizi
En Çok İzlenenler
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) + Turkce Altyazi
Resident Evil: Afterlife (2010) + Turkce Altyazi
Ironclad (2011) + Turkce Altyazi
Inception (2010) + Turkce Altyazi
The Sorcerer's Apprentice (2010) + Turkce Altyazi
Dost Siteler
Html kod Oyunlar Teknoloji Haberleri Kampüscü Online ReklamCı Online Film İzle
Copyright Dadas © 2019 Hosted by uCoz